FULL SPEED AHEAD

Síla se skrývá v rozmanitosti, a proto nabízíme špičkové e-bike systémy od světových lídrů na trhu – Bosch a Shimano.

Zcela nový motor EP8 od společnosti Shimano vás překvapí enormní silou; e-systém Bosch nabízejí jedinečný poměr výkonu a dojezdu.

PROHLÉDNOUT MODELY

PUSH THE LIMITS

Jedním z motto Superior je #alwaysrace. Ač to tak na první pohled vypadá, neznamená jen watty, bolest a snahu za každou cenu stát na stupni vítězů. Je to spíše vrozená soutěživost, snaha překonat malé cíle, jet naplno, ať to pro každého znamená cokoliv.

Odráží se v něm naše snaha vždy překonat minulost, vylepšit loňské modely a posunout zážitek z našich kol. Proto na jejich vývoji spolupracujeme s nejlepšími jezdci, testujeme je v renomovaných laboratořích a neustále posouváme k absolutní technologické špičce.

ZJISTI VÍCE

X-ROAD Team Issue Di2

Náš nejlepší silniční rám X-Road jsme osadili závodní elektronickou sadou Shimano Ultegra Di2, karbonovými závodními doplňky a univerzálními koly DT Swiss ER 1600 Spline DB32 Tubeless, které lze osadit širšími plášti pro gravelový setup. Jedinečný design rámu, který jsme vyvíjeli pro výkon, rychlost a tuhost, podtrhuje dokonalá integrace hadic i lanek nejen v rámu, ale i v kokpitu a vidlici.

jb BRUNEX SUPERIOR

factory racing team

Jsme jedni z těch, kterým se zatají dech, když čekáme na zvuk startovací zbraně. Tým Maloja Pushbikers MTB se účastní nejdůležitějších cyklistických závodů včetně Světového poháru či Mistroství světa a poskytuje nám tak neocenitelnou zpětnou vazbu a odborné znalosti při tvorbě nových kol. S jejich pomocí máme šanci udělat jezdce ještě rychlejšími.

MORE INFORMATION ABOUT TEAM
Alwaysrace